Kar Voleybolu Milli Takımından Başarı
![Kar Voleybolu Milli Takımından Başarı](http://medya.dpu.edu.tr/files/2024/03/18/65f85388922f0/20240318174626.jpeg)
Fakültemiz öğretim elemanı Arş. Gör. Simge Yalçın'ın oyuncu olarak yer aldığı kar voleybolu milli takımımız CEV Avrupa Turu Gürcistan/Bakuriani ve Erzurum/Palandöken etaplarında şampiyon olarak iki altın madalya kazanmıştır. Öğretim elemanımız ve emeği geçen tüm ekibi tebrik ederiz.
CEV Avrupa Turu'nun son ayağı 29-31 Mart 2024 tarihlerinde İtalya/Prato'da düzenlenecektir. Kendilerine başarılar dileriz.
Son Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2024, Pazartesi